سقف دکوراتیو

در بین اجزای دکوراسیون منازل سقف دکوراتیو طرفداران زیادی دارد.برای زیباتر و بهتر شدن سقف خانه شما میتوانید از سقف دکوراتیو استفاده کنید.  سقف  مدل دکوراتیو علاوه بر منازل مسکونی در برخی از شرکت‌ها هم کاربرد دارد.سقف مدل دکوراتیو علاوه بر زیبا کردن خانه‌ها مزایای بسیار زیاد دیگری هم دارد؛ برای نمونه سقف دکوراتیو عایق بسیارخوبی در برابر سر و صدا است. به طور کلی مزایای استفاده از سقف‌های دکوراتیو به این موارد محدود نمی‌شود. در ادامه توضیحات کامل‌تری در رابطه با انواع سقف دکوراتیو و طراحی آن ارائه کرده‌ایم.

سقف دکوراتیو چیست؟

سقفهای دکوراتیو در واقع یک نوع سقف کاذب هستند که ما می‌توانیم از سقف کاذب دکوراتیو در مکان‌های مختلف مثل شرکت‌ها،خانه‌ها،مکان‌های دیگر استفاده کنیم. با طراحی سقف مدل دکوراتیو توسط تیم طراحی آدخ وود زیبایی خاصی به منزل و شرکت خود خواهید داد. سقف مدل دکوراتیو کارایی بسیار زیادی دارد؛ از آن می‌توان در باشگاه و بیمارستان‌ها هم استفاده کرد.

نصب کردن سقف دکوراتیو بسیار راحت بوده به همین دلیل طرفدارن بسیار زیادی را دارد. در واقع با توجه به سلیقه مشتری طراحان آدخ وود از سبک‌های مختلف طراحی سقف مدل دکوراتیو استفاده می‌کنند‌.‌سقف سبک دکوراتیوانواع مختلف مثل: معرق ،آلومینیومی،کناف،دامپا،شیشه‌ای،آکوستیک و… دارد. سقف دکوراتیو عایق بسیار مناسبی برای سر و صدا است.عایق بودن سقف در برابر سر و صدا یکی از ویژگی‌های خوب سقف مدل دکوراتیو است که باعث  شده مشتریان بیشتری را به خود جذب کند و مردم برای خریدن سقف سبک دکوراتیو اقدام کنند.

سقف دکوراتیو چیست؟

امروزه برای برخی از افراد رنگ کردن سقف کار بسیار سختی بوده و همینطور تعمیراتی را که در سقفهای معمولی انجام می‌دهند؛ هزینه‌های بسیار زیادی دارد. اما با نصب کردن سقف دکوراتیو علاوه بر زیباتر شدن خانه خود و هزینه بسیار کم، میتوانید خرابی‌های سقف خانه را پوشانده و سقفی زیبا داشته باشیم. همچنین برای طراحی زیباتر سقف مدل دکوراتیو شما میتوانید از نور پردازی هم در سقف سبک دکوراتیو استفاده کرده و خانه‌ای بسیار شیک داشته باشید.با نصب کردن نور پردازی در سقف زیبایی سقف هم دو چندان خواهد شد.

سقف کاذب دکوراتیو طرح‌ها و مدلهای مختلفی را دارد.در خانه‌ها از سقف دکوراتیو بیشتر در سالن‌های پذیرایی استفاده می‌کنند؛ حتی میتوانید سقف کاذب دکوراتیو را در اتاق خواب‌ها هم به کار ببرید.هزینه سقف کاذب دکوراتیو نسبت به سقف اصلی بسیار کمتر بوده و با طراحی و نصب کردن سقف کاذب دکوراتیو ما می‌توانیم سیم کشی‌ها و عیبهایی که در سقف اصلی خود داریم را پنهان کنیم‌.

برای نصب و طراحی سقف مدل کاذب دکوراتیو ما باید از طراحان و متخصصین در این زمینه کمک بگیریم. خوشبختانه طراحان سقف دکوراتیو مجموعه آدخ وود، در زمینه اجرا و طراحی انواع سقف‌های دکوراتیو تجربه بالایی دارند.

هزینه سقف دکوراتیو

امروزه کسانی که به زیبایی خانه خود اهمیت می‌دهند؛ از سقف کاذب دکوراتیو استفاده می‌کنند. شرکت‌های مختلفی با یکدیگر برای طراحی و نصب سقف دکوراتیو در حال رقابت هستند. قیمت ساخت سقف‌های دکوراتیو با توجه به نوع سقفی که می‌خواهیم و عوامل دیگر و طراحی آن متغیر است.

هزینه سقف دکوراتیو

مثلا سقف کاذب PVC که بیشتر در سرویس‌های بهداشتی از آن استفاده می‌کنند و در برابر رطوبت بسیار مقاومت بالایی دارند؛ طرحها و رنگهای مختلفی هم دارد. هزینه نصب کردن سقف PVC به صورت کلی یا روز مزد محاسبه  می‌شود. برای نصب سقف کاذب دکوراتیو با قیمت مناسب و هزینه کمتر بهتر است از طراحان و افراد متخصص مجموعه آدخ وود کمک بگیرید.

طراحی سقف دکوراتیو

یکی از زیباترین و ساده ترین روش‌ها برای تزئین سقف کاذب دکوراتیو نورپردازی آن است. با نور پردازی سقف خانه بسیار تغییر کرده و زیبایی خانه را دو چندان می‌کند. با نورپردازی و هزینه کم در سقف‌های دکوراتیو دکوراسیون منزل هم زیبا‌تر خواهد شد.

یکی از راهکارهای مناسب دیگر در طراحی سقف مدل دکوراتیو رنگ زدن آن است که ما می‌توانیم از رنگ‌های ساده و روشن برای سقف منزل و شرکت خود استفاده کنیم اکثرا برای سقف از رنگهای پلاستیکی استفاده می‌کنند؛ زیرا مشکلات کوچکی که در سقف وجود دارد را رنگ پلاستیک نشان نمی‌دهد و خیلی کم احتیاج به تمیز کردن و شستشو دارد. همچنین رنگ پلاستیک نسبت به رنگ روغن هزینه کمتر و قیمت مناسب‌تری دارد.

یکی از موارد دیگر که می‌توان در سقف کاذب دکوراتیو استفاده کرد؛ گچبری است. با گچبری اغلب سقف اتاق پذیرایی را تزئین می‌کنند و یا در جاهایی که قرار است لوستر قرار بگیرد؛ حاشيه‌هایی با گچ برای قرار دادن لوستر در آن قسمت درست می‌کنند. برخی از افراد تمایل دارند در طراحی سقف کاذب خود از آسمان مجازی استفاده کنند که این طرح بیشتر در سالن‌های پذیرایی استفاده می‌شود.

ممکن است این طرح اوایل زیبا باشد؛ اما به مرور زمان خسته کننده می‌شود. بنابراین با سپردن طراحی خاص سقف دکوراتیو منزل خود به طراحان آدخ وود، در نهایت دکوراسیون مدرن منزل خود را دگرگون کنید.

اجرای سقف دکوراتیو

همانطور که توضیح دادیم؛ طراحی و اجرای انواع سقف‌های دکوراتیو به شدت تخصصی است. بنابراین شما نمی‌توانید این وظیفه را به هر مجموعه‌ای واگذار کنید‌. بهتر است حتما پیش از اجرای سقف دکوراتیو طی چند جلسه مشاوره طراحی نهایی را انتخاب کنید

. در مجموعه آدخ وود هر دو مرحله طراحی و اجرا بر عهده عوامل مجموعه بوده و در ابتدا برای طراحی سقف از نظر مشتریان استفاده می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی و اجرای سقف‌های دکوراتیو، با تیم طراحان آدخ وود تماس بگیرید.

مدل های سقف دکوراتیو

سقف دکوراتیو یکی از زیباترین و پرکاربردترین انواع سقف کاذب است که طرفداران زیادی را دارد.سقف‌های کاذب طرح‌ها و مدل‌های مختلفی دارند؛ سقف کاذب را در واقع به سقف اصلی خانه نصب می‌کنند. یعنی تحمل کردن وزن سقف مدل دکوراتیو بر عهده دیوارهای خانه و سقف اصلی است.

سقف دکوراتیو علاوه بر زیبایی، عایقی در برابر سر وصدا است.سقف‌های دکوراتیو مختلفی در بازار وجود دارد از جمله آن‌ها میتوان به : سقف دکوراتیو پی وی سی،سقف مدل دکوراتیو ترکیبی،سقف دکوراتیو آی گلس،سقف دکوراتیو آلومینیومی،سقف دکوراتیو کناف،سقف سبک دکوراتیو چوبي و … اشاره کرد.استفاده از سقف دکوراتیو کناف هم یکی از جدیدترین روش‌ها است .

در کل در همه مکان‌ها ما می‌توانیم از سقف دکوراتیو کناف استفاده کنیم. سقف‌های کناف برای بازسازی کردن خانه‌ها هم گزینه مناسبی هستند. از سقف کناف می‌توان در اداره‌ها،شرکت‌ها،خانه‌های ویلایی،اتاق خواب‌ها و همچنین در سالن پذیرایی استفاده کرد.کناف مدل‌ها و طرح‌های مختلفی دارد؛ از جمله آن‌ها میتوان:کناف سقف به شکل کمانی،سقفهای گنبدی شکل،انواع حاشیه‌ای و… را نام برد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *