دکوراسیون آشپزخانه

آشپزخانه قلب خانه است و به همین خاطر دکوراسیون آشپزخانه تاثیر بسیار زیادی بر روی فضای کلی منزل می‌گذارد. در واقع اگر شما دکوراسیون آشپزخانه خودتان را به شکل صحیح انتخاب کنید؛ تجلی آن بر روی سایر قسمت‌های فضای منزل هم نمایان خواهد شد. همچنین هماهنگی دکوراسیون هال یا اتاق خواب‌ها با فضای آشپزخانه اهمیت بسیار زیادی دارد.

از آنجایی که به طور کلی چیدمان آشپزخانه باید به یک سبک حرفه‌ای و خاص باشد؛ می‌توانید از یک طراح حرفه‌ای منزل برای این کار کمک بگیرید. البته ایده‌های بسیار زیادی برای انجام دکوراسیون منزل وجود دارد که هر کدام از آنها به خودی خود می‌توانند جان تازه‌ای به فضای منزل شما ببخشند.

با این حال در مجموعه آدخ وود انتخاب نهایی دکوراسیون بر عهده طراحان حرفه‌ای است و طراحان هم برای دکور آشپزخانه از نظر مشتری بهره می‌گیرند. در ادامه با ما همراه باشید تا برترین طراحی‌های دکور آشپزخانه را با یکدیگر بررسی کنیم.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

به طور کلی طراحی دکوراسیون آشپزخانه به سبک‌های مختلفی قابل انجام است. با این حال اغلب افراد تمایل دارند که آشپزخانه خود را هماهنگ با سایر قسمت‌های منزل دکور و طراحی کنند. بنابراین انتخاب رنگ و همچنین سبک طراحی دکور آشپزخانه برای انجام نقشه نهایی اهمیت بسیار زیادی دارد.

طراحی دکوراسیون آشپزخانه

به طور مثال اگر طراحی دکوراسیون آشپزخانه شما به سبک مدرن باشد؛ باید در سایر قسمت‌های منزل هم از رنگ‌ها و المان‌های مدرن استفاده کنید که هارمونی مناسبی با دکوراسیون سبک مدرن ایجاد می‌کنند. همچنین در نظر داشته باشید که معمولاً طراحی دکوراسیون آشپزخانه با توجه به سلیقه مشتری و ایده‌های خلاقانه طراح انجام می‌شود.

اگر فردی تمایل داشته باشد که در طراحی دکوراسیون آشپزخانه خود از سبک خاصی استفاده نکند؛ همچنان طراحان مجموعه آدخ وود می‌توانند ایده‌های جذابی را برای دکور آشپزخانه پیشنهاد بدهند. بنابراین مسئله‌ای که برای طراحی دکوراسیون آشپزخانه اهمیت دارد؛ در وهله اول سلیقه مشتری است.

دکوراسیون آشپزخانه مدرن

همانطور که توضیح دادیم دکور آشپزخانه می‌تواند به سبک‌های مختلفی انجام شود. دکوراسیون آشپزخانه مدرن یکی از انواع سبک‌هایی است که افراد می‌توانند؛ از آن برای دکور آشپزخانه خود استفاده کنند. البته معمولاً طراحان پیشنهاد می‌دهند دکور آشپزخانه تلفیقی از سبک مدرن و کلاسیک باشد.

همچنین اگر مشتری تمایل داشته باشد که صرفاً در آشپزخانه او از المان‌های طراحی مدرن استفاده کنند؛ پیشنهاد او پذیرفته خواهد شد. طراحی‌های مدرن معمولاً از تجهیزات هوشمند به وفور استفاده می‌شود همچنین سبک و سیاق دکوراسیون مدرن از دکوراسیون کلاسیک به شدت دور است؛ در واقع جزئی‌ترین اجزای آشپزخانه شما باید با یک طراحی مدرن همخوانی و تطابق داشته باشد.

همچنین اگر تمایل دارید که آشپزخانه خود را به سبک مدرن طراحی کنید؛ باید حتماً از رنگ‌های مناسبی هم استفاده کنید. معمولاً رنگ‌های خنثی از جمله کرم، قهوه‌ای، طوسی، بژ و سفید برای دکوراسیون به سبک مدرن مناسب هستند. برای طراحی کابینت مدرن با ما در ارتباط باشید.

دکوراسیون آشپزخانه کلاسیک

کلاسیک یکی دیگر از سبک‌هایی است که در دکوراسیون و طراحی منزل از آن استفاده می‌کنند. علاوه بر فضای اتاق پذیرایی و خواب، از دکوراسیون کلاسیک می‌توان برای طراحی فضای آشپزخانه هم استفاده کرد. در واقع اگر شما فضای منزل خود را به شکل کامل با استفاده از دکوراسیون کلاسیک طراحی کرده‌اید؛ باید حتماً برای دکور آشپزخانه هم از همین سبک استفاده کنید.

البته معمولاً طراحان تمایل دارند که پس از انجام دکوراسیون کلاسیک المان‌های این دکور را هم در قسمت‌های مختلف آشپزخانه نصب کنند. به طور مثال دستگیره‌های کابینت کلاسیک یا تاج‌های کابینت یکی از آشناترین اجزایی هستند که از آن در دکوراسیون کلاسیک استفاده می‌کنند‌ همچنین توجه داشته باشید که دکوراسیون آشپزخانه به سبک کلاسیک می‌تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی انرژی منزل شما بگذارد‌.

اجرای دکوراسیون آشپزخانه

بهتر است انجام نصب و راه‌اندازی وسایل آشپزخانه خود را به افراد غیر ماهر واگذار نکنید. اجرای دکوراسیون آشپزخانه یک امر تخصصی بوده و فقط از عهده افرادی بر می‌آید که در این زمینه توانایی و دانش لازم را دارند. البته مسئله طراحی دکور از اجرای دکوراسیون آشپزخانه کاملا متفاوت بوده و به همین خاطر هر کدام از آنها را باید به یک فرد متفاوت بسپارید.

اجرای دکوراسیون آشپزخانه

طراحان در مجموعه آدخ وود پس از طراحی دکوراسیون آشپزخانه آن را به طور کامل بررسی می‌کنند‌‌‌. پس از انجام بررسی‌ها تیم اجرای دکوراسیون ما سر کار آمده و این طراحی را بر روی فضای آشپزخانه شما اعمال خواهند کرد. البته امکان دارد طراح دکوراسیون و نصاب آن یک نفر باشد؛ اما به هر حال اجرای دکور آشپزخانه کاملاً مبحثی جدا از طراحی دکوراسیون آشپزخانه است‌

هزینه دکوراسیون آشپزخانه

هزینه دکوراسیون آشپزخانه کاملا به سلیقه و پیشنهادات شما بستگی دارد. در واقع طراحان همانطور که شما تمایل داشته باشید؛ آشپزخانه را طراحی خواهند کرد و هزینه طراحی در نهایت برآورد خواهد شد.

هزینه دکوراسیون آشپزخانه

بنابراین قبل از اینکه با یک طراح همکاری کنید؛ می‌توانید هزینه نسبی را برآورد کنید تا بودجه لازم را برای آن کنار بگذارید. البته معمولاً دکور آشپزخانه هزینه بالایی ندارد و معمولاً هنگام طراحی خودتان هم تا حدودی با قیمت‌های روز بازار آشنا خواهید شد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *