کابینت مدرن

کابینت مدرن از ساده روش های اجرای کابینت است که در عین سادگی جلوه زیبا در عین حال کاملا مدرن به منزل و آشپرخانه شما می دهد، در این مدل از المان های کلاسیک و منبت کاری بر روی چوب استفاده نمی شود و فقط رنگ های الویه مانند سفید ، مشکی و طوسی استفاده می شود.

این نوع کابینت در عین سادگی با تمام مدل های دکور همخوانی دارد و حتی اگر قصد تغییر دکور کل منزل و یا حتی مبلمان را ندارید و می خواهید که آشپزخانه خودتون را بازسازی کنید، بهترین مدل کابینت، کابینت های مدرن می باشد که جلوه متفاوتی را از ادغام چوب و نور برای شما خواهد ساخت.

برای انتخاب سبک کابینت خود حتی می توانید به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید تا متناسب با سلیقه ، مدل خانه و حتی بودجه مدنظرتان بهترین مدل را برای شما تیم تخصصی ما طراحی و اجرا کند، برای دریافت مشاوره کافیست به صورت رایگان به تیم مشاوره ما در ارتباط باشید.

کابینت مدرن یکی از جدیدترین سبک های اجرای کابین می باشد که به تازگی در طراحی های خانه های لوکس و مدرن از آن بهره گرفته می شود، در این سبک کابینت از ساده ترین المان ها بهره گرفته شده است و بدون استفاده از زوایای خاس یا حتی کنده کاری های با سبک کلاسیک فضای کاملا متفاوتی را برای شما خواهد ساخت.

با توجه داشته باشید که طراحی و اجرای کابینت مدرن کاملا متناسب با متراژ و سلیفه شما می باشد و فقط با دیدن مدل های جدید  خارجی و یا داخلی نمی توانید تصمیم گیری کنید و آن را اجرا نمایید، بهتر است برای اجرای کابینت مدرن با مشاوران ما در ارتباط باشید تا متناسب ترین طرح را پیش از اجرا ارائه دهند.

کابینت مدرن یکی از انواع کابینت‌های موجود در بازار هستند که طراحی و سبک آنها دقیقاً نقطه مقابل سایر کابینت‌ها از جمله کابینت‌های کلاسیک است. کابینت‌های مدرن دارای مدل‌های بسیار متنوعی هستند و به همین خاطر طرفداران بسیار زیادی هم دارند.

این کابینت‌ها همچنین به عنوان یکی از سبک‌های طراحی مدرن و پیشرو جایگاه بسیار خوبی در بین متودهای دکوراسیون آشپزخانه پیدا کرده‌اند. انواع مختلف کابینت‌های مدرن شیوه طراحی و اجرای متفاوتی هم با یکدیگر دارند و به همین خاطر اگر می‌خواهید؛ در منزل خود انواع مختلف کابینت مدرن نصب کنید؛ حتماً این کار را به یک فرد حرفه‌ای و ماهر واگذار کنید.

البته اگر فکر می‌کنید که کابینت‌های مدرن نسبت به سایر مدل‌های کابینت زیبایی بیشتری دارند؛ می‌توانید از انتخاب خود مطمئن باشید.

کابینت مدرن چیست؟

یکی از سبک‌های جدید طراحی کابینت سبک مدرنیته یا امروزی است. این سبک تفاوت بسیار زیادی با سبک‌هایی مانند کلاسیک یا نوکلاسیک دارد. کابینت‌های مدرن با توجه به متدها و المان‌ها طراحی روز ساخته و اجرا می‌شوند. به همین خاطر این کابینت‌ها طرفداران بسیار زیادی در دنیای طراحی و دکوراسیون و منزل دارند.

کابینت مدرن چیست؟

همچنین این کابینت‌ها مناسب منازل و آپارتمان‌هایی هستند که به سبک مدرنیته در ساخت آنها پرداخته شده است. کابینت مدرن معمولاً به وسیله دستگیره‌ها، طراحی‌های ظریف و مدرن یا حتی مینیمالی به خود می‌گیرند. توضیحات بیشتری در رابطه با مدل‌های مختلف کابینت مدرن و همچنین تفاوت‌های آن با سایر کابینت‌ها ارائه کرده‌ایم.

تفاوت های کابینت مدرن

از جمله تفاوت‌های کابینت مدرن با کابینت‌های کلاسیک سبک طراحی خطوط کابینت و دیوارهای آن است. در واقع جزئی‌ترین نکات از جمله جنس چوب کابینت بین کابینت‌های مدرن و کابینت‌ کلاسیک تفاوت ایجاد کرده است. همچنین کابینت‌های مدرن دارای دستگیره‌هایی متفاوت و امروزی هستند.

سبک طراحی‌های قدیمی به هیچ وجه برای ساخت درب‌های این نوع کابینت یا ویترین‌ها اجرا نمی‌شود و انجام طراحی خاص همراه با جزئیات اهمیت بسیار زیادی دارد. به همین خاطر معمولاً کابینت‌های مدرن از لحاظ ظاهری حس و حال مدرنیته در فضای آشپزخانه به وجود می‌آورند و به محض ورود به آشپزخانه متوجه این تفاوت‌های سبک مدرن خواهید شد.

قیمت کابینت مدرن

قیمت کابینت‌های مدرن دقیقاً مانند سایر اجزای دکوراسیون منزل با توجه به متریال و دستمزد طراح مشخص خواهد شد. البته قیمت این کابینت‌ها به نحوه نصب و اجرای آنها هم بستگی خواهد داشت‌. برای اطمینان از انجام صحیح مراحل طراحی تا نصب و اجرای کابینت مدرن می‌توانید؛ از تیم آدخ وود کمک بگیرید.

قیمت کابینت مدرن

همچنین توجه کنید که قیمت کابینت مدرن با افزایش قیمت چوب یا سایر متریال فلزی آن بسیار بالا خواهد رفت‌. در نتیجه قبل از اقدام به سفارش ساخت کابینت مدرن، در رابطه با هزینه‌های آن از کابینت ساز سوال بپرسید و از او بخواهید که برآورد قیمت نهایی را حتماً انجام بدهد. چنانچه قیمت نهایی به نظر شما مناسب بود می‌توانید از او بخواهید کار را شروع کند.

کابینت مدرن اروپایی

کابینت مدرن اروپایی یکی از سبک کابینت هایی است که هیچ وقت از مود نخواهد افتاد و در عین سادگی فضایی کاملا به روز برای آشپزخانه شما خواهد ساخت، اما نکته بسیار مهم این است که کابینت مدرن اروپایی مناسب ترین گزینه برای خانه های کوچک یا خانه های با آشپزخانه کوچک می باشد که هم فضای در دسترس آشپزخانه را بیشتر می کند و هم فضای قابل استفاده کابینت ها را.

اما صرفا اجرای کابینت مدرن اروپایی مهم نیست و مهم است که در طراحی آن بسیار دقت شود چون این کابینت ها باید هماهنگی رنگی و ظاهری با دیگر بخش های خانه داشته باشند تا باعث دوگانگی در دکوراسیون خانه نشود، از روی دیگر کابینت مدرن اروپایی انقدر ساده هستند که با تمامی طراحی ها حتی دکوراسیون کلاسیک نیز همخوانی دارند.

استفاده کابینت مدرن اروپایی در دکوراسیون آشپزخانه این اجازه را به شما می دهد تا از وسایل برقی با رنگ استیل و یا سفید استفاده کنید و یک جلوه کاملا متفاوت برای آشپزخانه خودتان بسازید، بهتر است برای این نوع طراحی و اجرا حتما با تیم تخصصی دکوراسیون داخلی آدخ وود در ارتباط باشید تا بتوانند به شما بهترین راهنمایی را متناسب با محل زندگی شما بدهند.

طراحی کابینت مدرن

امروز طراحان برای طراحی کابینت‌های مدرن از عناصر طراحی و دکوراسیون مدرن سایر قسمت‌های منازل الهام می‌گیرند. در واقع با توجه ورود تکنولوژی به اپارتمان‌های امروزی طراحی کابینت‌ انزو هم باید ارتباط مستقیمی با تکنولوژی‌های حاضر در فضای خانه داشته باشد.

طراحی کابینت مدرن

حتی طراحان در تلاش هستند تا قسمتی از کابینت‌های مدرن را به وسیله هوشمندسازی کاملا متمایز از سایر سبک‌های طراحی کابینت بکنند. همچنین اگر مشتری موافق باشد؛ طراح با بهره‌گیری از رنگ‌های خاص مدرنیته را در فضای آشپزخانه یا منزل شما زنده می‌کند. البته انتخاب جزئیاتی مانند رنگ دستگیره‌های کابینت چوبی بر عهده مشتری است و طراحان تنها پیشنهاد خود را در این زمینه ارائه می‌دهند‌

اجرا کابینت مدرن

برای اجرای کابینت مدرن حتماً باید از یک کابینت ساز آشنا با سبک دکوراسیون منزل خودتان کمک بگیرید. معمولاً مراحل ساخت تا نصب کابینت مدرن بسیار حساس هستند و اگر فرد غیرحرفه‌ای این امور را انجام بدهد؛ در نهایت دکوراسیون آشپزخانه شما با مشکل مواجه خواهد شد.

اجرا کابینت مدرن

بهتر است طراحی کابینت‌ها را به یک مجموعه مطمئن واگذار کنید تا بعداً متحمل هزینه‌های بیشتر نشوید. البته مجموعه آدخ وود امکانات لازم برای طراحی و نصب کابینت‌های مدرن را دارد و برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با کارشناسان مجموعه تماس بگیرید.

مدل های کابینت مدرن

کابینت‌های مدرن با توجه به متریال و ساختاری که دارند به مدل‌های مختلفی دسته‌بندی شده‌اند. به طور مثال مدل کابینت مدرن گلاس یا کابینت مدرن ملامینه از جمله سبک‌هایی هستند که به عنوان زیر مجموعه کابینت‌های مدرن محسوب می‌شوند. این دست از کابینت‌ها همچنین با توجه به نیاز مشتریان و سایر عوامل تاثیرگذار، طراحی‌ها و مدل‌های متفاوتی دارند.

معمولاً مشتریان تمایل دارند؛ برای ساخت کابینت‌ ام دی اف از متریال با کیفیت و درجه یک استفاده شود. اما با توجه به افزایش قیمت مواد اولیه ممکن است؛ آن‌ها توانایی پرداخت چنین هزینه‌ای را نداشته باشند. بنابراین مسئله مهم در زمینه طراحی مدل‌های مختلف کابینت مدرن خلاقیت و مهارت فرد طراح است‌.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *