کابینت نئوکلاسیک

کابینت نئوکلاسیک تلفیق سبک کلاسیک با مدرن می باشد که با سادگی یک سبک کلاسیک را برای مخل زندگی شما خواهد ساخت، سبک نئوکلاسیک مناسب افرادی است که علاقه به سبک کلاسیک دارند اما به دنبال مدرن شدن منزل خود نیز هستند می باشد، این سبک با استفاده از سبک مدرن اما پایه ای کلاسیک مناسب منازلی است که قصد دارند آشپرخانه لوکس و متفاوت داشته باشند.

کابینت نئوکلاسیک یکی از سبک های مدرن در قالب کلاسیک می باشد که در عین حال سادگی و کلاسیک بودن فضای کاملا راحت و مدرنی را برای آپشزخانه شما فراهم خواهد کرد، این فضای کلاسیک اما مطابق دکوراسیون روز دنبا می تواند جلوه ویژه ای با محل زندگی شما بدهد.

اما باید توجه داشته باشید که سبک کابینت نئوکلاسیک نیاز به بررسی محل زندگی شما دارد تا متناسب با متراژ و دکوراسیون واحد شما اقدام به طراحی و پیاده سازی کابینت نئوکلاسیک شود.

یکی از سبک‌های مدرن دکوراسیون منزل در جهان، سبک نئوکلاسیک است. کابینت‌ نئو کلاسیک هم دقیقا مطابق همین سبک چیدمان طراحی می‌شوند. سبک کابینت سازی کلاسیک، حال و هوای خانه‌های قدیمی را در آپارتمان شما ایجاد می‌کند و سبک نئو کلاسیک دقیقا طرح‌های کلاسیک و جدید  را با هم تلفیق میکند.

نئوکلاسیک پلی است بین دکوراسیون قدیمی و مدرن و به همین خاطر کابینت‌های نئوکلاسیک حال و هوای امروزی هم به آشپزخانه شما می‌دهند.

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

یکی از انواع مختلف کابینت‌های موجود در بازار یا یکی از پیشنهاد‌های محبوب طراحان، برای دیزاین آشپزخانه، دکوراسیون نئوکلاسیک است. کابینت‌های نئوکلاسیک دقیقا از همین سبک دیزاین پیروی می‌کنند و هارمونی عمیقی بین وسایل عتیقه و مدرن آشپزخانه ایجاد می‌کنند.

این کابینت‌ها معمولا از جنس اجزای طبیعی مانند چوب و فلز ساخته میشوند.معمولا این کابینت‌ها بلند هستند و تا سقف آشپزخانه خانه میرسند.در این کابینت‌ها از طرح‌ها برجسته  استفاده نشده و طرح‌های ساده‌ای دارند.

کابینت نئوکلاسیک چیست؟

دستگیره کابینت نئوکلاسیک ساده وسبک است و اغلب جنس آن از: استیل،سرامیک، فلز است.البته کابینت‌های نئو کلاسیک از لحاظ طراحی به دو مدل مختلف تقسیم می‌شوند و به همین خاطر پیش از سفارش باید مدل آن را انتخاب کنید.

طراحی کابینت نئوکلاسیک

طراحی کابینت نئوکلاسیک کاملا متناسب با خواسته و سبک منزل شما می باشد، در نخست باید توجه داشته باشید که دکوراسیون نئوکلاسیک آمیخته از دو سبک مدرن و کلاسیک می باشد، این سبک مورد پسند افرادی می باشد که به سبک کلاسیک علاقه دارند اما به دنبال به روز بودن هستند، بهتر است پیش از اجرای کابینت نئوکلاسیک با تیم طراحی آدخ وود در ارتباط باشید.

در طراحی کابینت نئوکلاسیک همانطور که گفته شد دو مولفه نظر شما به عنوان کارفرما و نوع دکوراسیون خونه مطرح می باشد، این موضوع با بررسی دقیق تیم طراحی کابینت نئوکلاسیک به راحتی قابل انجام است تا در نهایت متناسب با خواسته شما و هماهنگ با منزل شما بهترین طرح ارائه و سپس اجرا شود.

جنس کابینت‌های نئو کلاسیک معمولا از چوب‌های با کیفیت، روکش چوب و پلی اورتان است. اما این کابینت‌ها به هیچ وجه شباهتی به کابینت‌های مدرن یا کلاسیک ندارند. طرح کابینت‌های نئوکلاسیک حالتی بین این دو سبک شناخته شده است. اغلب اوقات طراحان این کابینت‌ها را با اشکال هندسی ساده و متقارن طراحی می‌کنند.همچنین تاجی که در این کابینت چوبی استفاده شده با کابینت‌های کلاسیک فرق دارد.

طراحی کابینت نئوکلاسیک

خط‌ها و طرح‌های ظریفی که در این نوع کابینت به کار میرود به آشپزخانه زیبایی خاصی می‌بخشد. بعضی از قسمت‌‌های درب کابینت نئوکلاسیک را شیشه‌ای به کار می‌برند که می‌توان از آن به عنوان ویترین آشپزخانه استفاده کرد. رنگ این‌ کابینت‌ها هم معمولا خنثی و روشن است. البته برای طراحی کابینت‌های نئو کلاسیک باید طراح حتما از هر دو سبک کلاسیک و مدرن ایده بگیرد تا طراحی جدیدی خلق کند.

اکثر طراحان برای رسیدن به چنین دیزاینی، سعی می‌کنند بر روی طراحی درب‌ها و دستگیره‌های کابینت انزو کار کنند. گروه طراحان آدوخ معمولا برای طراحی کابینت‌های نئوکلاسیک از نقشه آشپزخانه و نمای آپارتمان یا خانه ایده می‌گیرند تا همه اجزای منزل با یکدیگر هماهنگی داشته باشند.

با این حال تا زمانی که به اندازه یکسانی از عناصر طراحی کلاسیک و مدرن استفاده نشود؛ کابینت همچنان فقط متمایل به یکی از این سبک‌ها است.

اجرای کابینت نئوکلاسیک

اجرای کابینت نئوکلاسیک وظیفه کابینت ساز و طراح است. در واقع پس از اینکه طراح دیزاین کابینت را ترسیم می‌کند؛ باید طراحی بر روی چوب اجرا شود.

اجرای کابینت نئوکلاسیک

سپس می‌توانید از نصاب کابینت بخواهید تا آنها را طی چند روز بر روی دیوار آشپزخانه یا کف آن، برای شما نصب کند. همچنین بهتر است از یک نوع روکش یا کاور کابینت برای محافظت از چوب آنها پس از نصب استفاده کنید..با نصب کردن کابینت‌‌های نئوکلاسیک آشپزخانه ای شیک و اشرافی خواهید داشت.

مدل کابینت نئوکلاسیک

همانطور که پیش از این توضیح دادیم؛ کابینت نئوکلاسیک انواع و مدل‌های مختلفی دارد. دلیل اصلی تفاوت مدل‌های مختلف آن سبک طراحی و جنس کابینت است.

مدل کابینت نئوکلاسیک

گاهی اوقات هم دلیل تفاوت مدل‌های مختلف کابینت، ضخامت چوب یا درب‌های کابینت است. در ادامه دو مدل مختلف از کابینت‌های نئوکلاسیک را معرفی کرده‌ایم.

مدل انزو کابینت نئوکلاسیک

انزو نام یکی از برند‌های تولید کابینت نئوکلاسیک است. طرح‌های برند انزو به مرور شناخته شدند و به همین خاطر کابینت‌هایی را که به این سبک طراحی میشدند؛ انزو نامیدند.

مدل انزو کابینت نئوکلاسیک

ضخامت درب کابینت مدل‌های انزو، ۲۵ میلی‌متر و چهل میلی‌ متر و طول رنگ روی این کابینت‌ها ۱ میلی متر است. رنگ اصلی این کابینت‌ مدرن باید از پلی اورتان باشد و اگر کابینت ساز به شما پیشنهاد استفاده از رنگ پلی استر را داد؛ به هیچ وجه قبول نکنید.

مدل پولیشی کابینت نئوکلاسیک

رنگ پولیشی به دلیل براق و تجملاتی بودن بسیار پرطرفدار است. ضخامت درب کابینت‌های این مدل از طراحی نئوکلاسیک هم در حدود ۲۵ تا ۴۰ میلی‌متر است.

مدل پولیشی کابینت نئوکلاسیک

رنگ پولیشی کار شده بر روی این کابینت‌ها باید حتما از جنس اورجینال باشد؛ بنابراین با یک کابینت ساز مطمئن برای ساخت کابینت‌های پولیشی خود تماس بگیرید.

قیمت کابینت نئوکلاسیک

قیمت کابینت‌ نئوکلاسیک را معمولا کابینت سازان تعیین می‌کنند. البته شما باید پیش از ساخت کابینت هزینه طراحی و متریال کابینت را بپردازید. در واقع مجموع هزینه صرف شده برای طراحی ، ساخت و در مرحله بعدی هزینه اجرای کابینت، قیمت نهایی آن و قیمت کابینت کلاسیک را مشخص می‌کند.

قیمت کابینت نئوکلاسیک

مشاوره کابینت نئوکلاسیک

پیش از انجام هر کاری بهتر است با یک مجموعه دکوراسیون معتبر درباره مدل کابینت‌های خود مشورت کنید. در واقع از طراحان بخواهید طرح پیشنهادی شما را ترسیم کنند.

مشاوره کابینت نئوکلاسیک

مجموعه آدخ امکان مشاوره تلفنی و آنلاین طراحی کابینت نئوکلاسیک را بر روی سایت را فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت آدوخ مراجعه کرده و با تماس تلفنی، درخواست مشاوره خود را ثبت کنید.

خرید کابینت نئوکلاسیک

برای خرید کابینت نئو کلاسیک به صورت آماده، می‌توانید از خدمات آنلاین استفاده کنید. با این حال سفارش کابینت و طراحی آن، بسیار معقولانه‌تر است.

خرید کابینت نئوکلاسیک

طراحان می‌توانند کابینتی مناسب فضای خانه شما طراحی کنند. اما اگر کابینت را به صورت آماده خریداری کنید؛ مشکلات آن قابل پیش بینی نخواهند بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *