کابینت کلاسیک

کابینت کلاسیک یکی از سبک های های زیبا و قدیمی است که هیچ وقت محبوبیتش کم نخواهد شد و همیشه یکی از اصلی ترین سبک های اجرای کابینت می باشد، از مهمترین ویژگی های اجرای کابینت کلاسیک در مجموعه آدخ وود این است که شما می توانید تمامی مدل هایی که مورد پسندتان هست را برای طراحی و اجرا به تیم متخصص ما بسپارید.

تیم طراحی و اجرای آدخ وود می توانند سبک مورد نظرتان را در کارگاه تولید کند و به در محل شما اجرا کنند، اما یکی از نکات مهم در این مجموعه این است که تیم مشاوره ما با توجه به متراژ محل شما و همچنین علاقه شما می توانند یک طراحی اختصاصی انجام دهد تا بیشترین زیبایی و جلوه را به محل زندگی شما بدهد.

کابینت کلاسیک از سبک هایی است که محدودیت رنگ و مدل ندارد و این امکان را به شما خواهد داد تا از رنگ های جدید و قدیمی به خصوص رنگ های چوب طبیعی قابل اجراست، اما به این نکته باید توجه داشته باشید که بهترین راه برای پیدا کردن زیبا ترین مدل کابینت کلاسیک برای منزل شما نیاز به طراحی و بازدید دارد، برا این کار فقط کافیست با مشاوران ما در تماس باشید.

یکی از زیباترین انواع کابینت‌های موجود در بازار، که حال هوای روم باستان یا قرون وسطی را به آشپزخانه منزل شما می‌آورد؛ کابینت کلاسیک است. در واقع این کابینت‌ها از سبک طراحی دوران باستان و همچنین مصنوعات قدیمی الهام گرفته شده‌اند. کابینت‌های کلاسیک هیچ ارتباطی با کابینت‌های مدرن دنیای امروزی ندارند.

اما متریال این کابینت‌ها با استفاده از تکنولوژی روز تولید شده است و جنس مرغوبی دارند. این کابینت‌ها مناسب افرادی هستند که علاقه بسیار زیادی به برقراری یک فضای کلاسیک در منزل خود دارند. با این حال، مدل‌های مختلف کابینت کلاسیک طراحی متفاوتی دارند و تنوع بالای مدل‌های کابینت کلاسیک، باعث آزاد بودن دست شما برای انتخاب کابینت دلخواه‌تان خواهد شد.

کابینت کلاسیک چیست؟

نام این کابینت‌ها برگرفته از شیوه طراحی آنها است‌. در واقع کابینت‌های کلاسیک با توجه به دکوراسیون کاخ‌ها و قلعه‌های قدیمی اروپایی یا رومی طراحی می‌شوند. همچنین این کابینت‌ها جزئیات گسترده‌ای نیز دارند. به طور مثال، شکل دستگیره‌ها یا تاج‌های کابینت احتمالا یک حس نوستالژی را درون شما زنده خواهد کرد.

کابینت کلاسیک چیست؟

در واقع برای ساخت این کابینت‌ها، مهم‌ترین عنصر طراحی است. ممکن است از چوب یکسانی برای ساخت کابینت‌های کلاسیک و مدرن استفاده شود؛ اما وجه تمایز آنها ایده دکوراسیون طراح کابینت است. معمولا کابینت‌های کلاسیک از جنس چوب بلوط یا طبیعی ساخته میشوند؛ اما امکان ساخت آنها با چوب‌های ام دی اف یا پی وی سی هم وجود دارد.

کابینت کلاسیک اروپایی

از جمله سبک های پر طرفدار در دکوراسیون کلاسیک آشپرخانه کابینت کلاسیک اروپایی می باشد ، این سبک که بیشتر به سبک کمد و منبت های رم و یونان باستان می باشد طرفدار های بسیاری را در بین افرادی که به دنبال سبک کلاسیک برا منزل خود هستند را دارد، اگر شما هم قصد دارید تا اقدام به بازسازی آشپزخانه خود کنید حتما کابینت کلاسیک اروپایی در الویت خود قرار بدهید.

کابینت کلاسیک اروپایی

امکان انتخاب رنگ در کابینت کلاسیک اروپایی بسیار زیاد می باشد ولی قالبا رنگی که مورد تایید و پسند می باشد رنگ چوبی و یا سفید می باشد، اما شما می توانید برای طراحی کابینت کلاسیک اروپایی مورد نظر خود با مشاوران متخصص تیم آدخ وود در ارتباط باشید تا متناسب با سبک منزل شما و همچنین طرح مورد علاقه شما یک طراحی اختصاصی انجام دهند.

اجرای کابینت کلاسیک

اجرا و نصب کابینت کلاسیک بهتر است؛ توسط کابینت ساز صورت بگیرد.زیرا این کابینت‌ها طراحی خاصی دارند و افراد عادی توانایی نصب آنها را نخواهند داشت. البته نصاب هنگام نصب کابینت‌های کلاسیک، حتما باید به زاویه دید بیرونی و هماهنگی آنها با محیط پذیرایی در صورت اپن بودن آشپزخانه توجه کند. همچنین بهتر است به رنگ و میزان روشنایی فضای منزل خود توجه کنید.

اجرای کابینت کلاسیک

اگر نور طبیعی منزل شما کم است؛ بهتر است حتما کابینت‌هایی با رنگ روشن نصب کنید. اما اگر خانه شما منابع نوری زیادی دارد؛ کابینت‌های رنگ تیره یا خاکستری بهترین انتخاب ممکن هستند.

حتما نمونه کارهای کابینت نئوکلاسیک را مشاهده کنید

البته یک طراح دکوراسیون حرفه‌ای اطلاعات کافی در این زمینه را به شما ارائه خواهد کرد. در صورتیکه نیاز به انجام مشاوره با کارشناسان دکوراسیون منزل حرفه‌ای دارید؛ میتوانید با مجموعه آدوخ وود تماس بگیرید.

طراحی کابینت کلاسیک

طراحی کابینت‌های کلاسیک اغلب به سبک سلطنتی، رومی سا سنتی است. اما با توجه به درخواست مشتری، طراحی این کابینت‌ها شکل و رنگ متفاوتی به خود خواهد گرفت. به نطر می‌رسد؛ یکی از بهترین انتخاب‌ها برای طراحی کابینت‌های کلاسیک، سبک رومی یا روم باستان است.

طراحی کابینت کلاسیک

این طراحی جلوه ویژه‌ای از دوران کلاسیک به منزل شما می‌بخشد و همه نگاه‌ها را جذب خود خواهد کرد. بنابراین برای دستیابی به یک طرح امروزی و متفاوت، حتما با طراحان کابینت منزل مشورت کنید.

مدل‌های کابینت کلاسیک

کابینت‌های کلاسیک دارای مدل‌های بسیار متنوعی هستند. طراحان این کابینت‌ها اغلب با الهام گرفتن از یک نوستالژی یا سبک و سیاق قدیمی، طراحی خود را نمایان خواهند کرد.

مدل‌های کابینت کلاسیک

اغلب مدل‌های کابینت کلاسیک به سبک معماری اروپا و رم باستان ارجاع داده می‌شود. با این حال، مدل‌های کلاسیک روح تازه‌ای به فضای منزل شما می‌بخشند. در ادامه مدل‌های مختلف کابینت کلاسیک را معرفی کرده‌ایم.

کابینت کلاسیک مدل رومی

همانطور که از نام این مدل کابینت پیداست؛ طراحان نخستین بار با الهام گرفتن از سبک طراحی وسایل منزل ساکنان قلعه‌های رومی، این نوع کابین را طراحی کردند. کابینت‌های رومی دارای نمایی به اصطلاح رومی و اغلب تاج‌هایی بر روی کابینت هستند. حاشیه و دستگیر‌های این کابینت‌ها هم دقیقا به سبک درب‌های قدیمی رومی طراحی شده است.

کابینت کلاسیک مدل سنتی

این مدل کابینت‌ها برگرفته از هر کمد یا جعبه سنتی و متعلق به زمان گذشته هستند. در واقع کابینت‌های سنتی طراحی خاصی ندارند و بیشتر به سلیقه مشتری و با توجه به عناصر نوستالژیک طراحی می‌شوند. به طور مثال شاید با نگاه کردن به کابینت‌های سنتی، تصویر یک خانه ویلایی در قرن هجدهم میلادی در ذهن شما تداعی شود.

کابینت کلاسیک مدل سلطنتی

کابینت‌های کلاسیک سلطنتی بهترین انتخاب برای افراد تجمل گرا! همانطور که از نام این مدل کابینت پیدا است؛ کابینت‌های کلاسیک سلطنتی شما را به یاد قصر ملکه الیزابت خواهند انداخت. زمینه طلایی این کابینت‌ها یا دستگیره‌هایی که در نور برق میزنند؛ از مشخصه‌های کابینت‌های کلاسیک سلطنتی است.

انواع کابینت کلاسیک

کابینت‌های کلاسیک از جنس مواد اولیه بسیار متفاوتی ساخته میشوند. با این حال در حالت کلی می‌توان انواع کابینت کلاسیک را به دو دسته چوب طبیعی و مصنوعی تقسیم کرد. در اینجا توضیحات لازم درباره هر کدام از آنها را ارائه کرده‌ایم.

کابینت کلاسیک با چوب طبیعی

این کابینت‌ها با چوب طبیعی درختان افرا، بلوط یا غیره ساخته میشوند. همچنین به دلیل استحکام بالای چوب طبیعی، این کابینت‌ها کیفیت بسیار بالایی دارند. با این حال قیمت آنها با سایر کابینت‌ها متفاوت است.

کابینت کلاسیک با چوب مصنوعی

کابینت‌های کلاسیکی که با چوب مصنوعی ساخته میشوند؛ اغلب از جنس چوب ام دی اف یا مواد پی وی سی هستند و کیفیت چندان مطلوبی ندارند.

قیمت کابینت کلاسیک

قیمت کابینت‌های کلاسیک با توجه به جنس چوب و همچنین هزینه طراحی و نصب آنها متفاوت است. با این حال اگر پیش از خرید از کابینت ساز قیمت بگیرید؛ می‌توانید یک برآورد کلی از هزینه نهایی انجام بدهید. کیفیت چوب کابینت‌ها بسیار مهم تر از قیمت آن‌ها است و بهتر است از چوب طبیعی برای ساخت کابینت استفاده کنید.

قیمت کابینت کلاسیک

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *